Translate

יום שבת, 30 בדצמבר 2017

מה לעשות לפני ההצפה, בזמן ההצפה ולאחר ההצפה חלק ראשוןמה לעשות לפני ההצפה, בזמן ההצפה ולאחר ההצפה חלק ראשון

הכנה לפני ההצפה
כאשר אנשים נתקלים בהצפה הם נכנסים לפאניקה. אבל כמו כול דבר בחיים אם אתה לומד ויודע מה לעשות אתה תישאר ממוקד מטרה ולא תיבהל. נכון בזמן הצפות בין יתר הדברים שאתה צריך לדאוג הוא לשאיבת הצפות. לפני ההצפה גלה ערנות. דאג לפקח על הסביבה שלך. אם אזהרת הצפה מדווחת על האזור שלך, טפס  וחפש מקום גבוה ובטוח מיד. הצפות מתפתחות במהירות. אל תחכה עד שתראה את המים עולים. פנה מייד אזורים נמוכים ומועדים להצפה. אם אתה חייב לנהוג, אל תיסע דרך כבישים שהם כבר מוצפים! דאג להכין אספקה לזמן ​​אסון עפ"י הרשימה הבאה:

שתיית מים – לצורך כך עלייך לדאוג למילוי מיכלים נקיים וראויים לשתייה. כמו כן מזון שאינו דורש קירור או בישול. תרופות ואספקה עזרה ​​ראשונה. בגדים, ומוצרי הגינה. רדיו המופעל באמצעות סוללות וסוללות נוספות. פנסים. סוללות נוספות. מסמכים חשובים כגון מסמכים מזהים, רשומות רפואיות, מספרי חשבונות בנק. ארוז דברים חשובים ובגדים והיה מוכן לפנות. נסה לאתר מקומות ללכת עליהם, זהה מסלולי נסיעה חלופיים שאינם נוטים להיות מוצפים. גבש תוכנית מה לעשות עם חיות המחמד שלך במידה ויש לך. מלא את מיכל הדלק של המכונית ואולי גם מיכל של 20 ליטר נוספים כגיבוי. אם נאמר לפנות, עשה זאת במהירות. ערוך שיחה מכינה עם המשפחה שלך והסבר להם את הסכנות וכללי התנהגות. כמו כן קבע היכן תפגשו אם תיפרדו. כמו כן החליטו על איש קשר שניתן להגיע אליו אם בני המשפחה יופרדו. ודא כי לכל בן משפחה יש את פרטי הקשר. להעביר חפצי ערך וריהוט לרמות גבוהות יותר. 

מה לעשות בזמן ההצפה
אז מתי צריך שירותי ביובית ושירותי פתיחת סתימות ביוב? במידה והבית כבר הוצף נתק את המכשירים החשמליים. אך אל תיגע בהם במידה ואתה רטוב או עומד במים. הוצא החוצה חפצים מהבית או קשור אותם בצורה מאובטחת. זה כולל ריהוט גינה, פחי אשפה, ואובייקטים אחרים אשר אינם מקובעים. אטום את המרתף כדי למנוע הצפה. פקח עין על הסביבה שלך. במידה ואתה חייב  לנסוע, ודא כי ברכב שלך יש מספיק דלק. הימנע מאזורי אסון. הנוכחות שלך עלולה לעכב את כוחות ההצלה או פעולות חירום אחרות ולשים אותך בעמדת סיכון בנוסף. שים לב לשיטפונות בכבישים, דרכי עפר, עצים שנעקרו או קווי חשמל. היה זהיר במיוחד בלילה, כאשר קשה יותר לזהות את הסכנות. אם הרכב שבק, לזנוח אותו. אם הכביש מוצף והמים עולים סביב המכונית שלך, עזוב את הרכב מיד. טפס על הגג ואם אתה יכול לך לכיוון קרקע מהר ככל האפשר. סוף מעשה במחשבה תחילה, לעולם לא לנסוע דרך כבישים מוצפים. אתה יכול לאבד את השליטה על הרכב שלך רק מכמה סנטימטרים של מים. המכונית שלך עשויה לצוף. כלי רכב יכול להיסחף. נסה להגיע למגרש גבוה לטפס למקום מבטחים! צא משטחים נמוכים שעלולים להיות מוצפים. הימנע משטחים מוצפים כבר ואל תנסה לחצות מים זורמים. התרחק מקווי חשמל וחוטי חשמל. פנה מיד את המקום, אם אתה חושב שאתה בסיכון! פעל מהר. שמור על עצמך, לא על החפצים שלך. במקרה שכזה לא יעזור לך משאית שאיבת הצפות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה